FUGALİTE BİO DERZ DOLGU 3 KG - KERAKOLL

STOKLARLA SINIRLIDIR.


396.48 TL

283.00 TL

TELEFONDA SİPARİŞ VER

0332 248 27 05

Tıklayın, telefonunuzu bırakın. Sizi arayalım.

memnuniyet garantisi

Fugalite® Bio (Eco 3)

• İpek Efektli Hipoalerjenik, IAQ sahip toksit madde barındırmayan Su Bazlı Epoksi.(0mm-10mm) ECO3.  3 KG

• BAKTERİYOSTATİK ; CSTB-tarafından test edilmiştir. Bakteri ve küflerin proliferasyonunu önler. Fugalite® Bio mutfak ve banyo gibi yerlerde küf ve bakteri oluşumuna hızlandıran nemli yerler için de idealdir.( CSTB, Bina için Bilimsel ve Teknik Merkez binaların kalite ve güvenliğini geliştirmeyi amaçlayan Fransız sertifikasyon kurumudur.)

• SU GEÇİRMEZ ; Damlama etkisi ile. Su geçirmez, emici değildir ve renk değiştirmez. (Renk dayanıklılığı test raporu ASTM G 155 standardına göre yapılmış ve İtalya’da ahşap kaplama sektörü için sertifikasyon, araştırma ve test kurumu CATAS tarafından yayınlanmıştır.)

• LEKE TUTMAZ ; İtalya’daki Bologna Seramik Merkezi tarafından Test Edilmiştir. Kolaylıkla temizlenebilir. Testler Fugalite® Bio’nun emici olmayan, leke tutmayan ve kaplamaları korumak için kullanılan agresif kimyasalların etkileri ile evlerde en fazla lekeye yol açan kahve, yağ, kırmızı şarap, domates ve maskara gibi maddelere karşı dayanıklıdır. (UNI EN ISO 10545-14 standardına göre hazırlanan test raporu “seramik karolar-leke - direncinin belirlenmesi” İtalya Seramik Merkezi – Bologna (Centro Ceramico Bologna) tarafından yayınlanmıştır.)

• HİPOALERJENİK ; Modena ve Reggio Emilia üniversite hastanesi tarafında - Üniversitesi Hastanesi tarafından Dermatolojik Olarak Test Edilmiştir. Klinik testler genel popülasyondan seçilmiş cilt dermatit geçiren ancak epoksi reçine ile temas etmemiş 200 yetişkin hastada görülen pozitif alerjik reaksiyonun SIFIR olduğunu göstermiştir. İkinci deney reçine ve aminlere temas sebebiyle mesleki dermatite maruz kalan 25 hasta üzerinde gerçekleştirilmiştir. Bu durumda bile, yapılmış olan klinik testler sonucunda %12 civarında pozitif sonuç veren Fugalite® Bio rakip ürünlerin yüzde 20 ila 36 arasındaki sonuçlarına göre üstünlük sağlamıştır.

Bankalara özel taksit seçenekleri :


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Satın almış olduğunuz ürünleri 14 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünlerin ambalajları bozulmamış ve faturasının olması gerekmektedir.

Kusurlu ürünlerde kargo bedeli tarafımıza aittir, aksi durumda kargo ücreti alıcıya aittir. Geri gönderimlerde sadece Aras kargoyu kullanınız aksi durumda gelen kargolar iade departmanımız tarafından kabul edilmeyecektir.

İadesi kabul edilen ürün/ürünlerde para iadesi aynı günde işlem yapılan kart hesabına yapılmaktadır, (geri iadeler bankanızın onay süresine göre farklılık gösterebilir)

Teslimat kaç günde gerçekleşir?

Ürün gruplarına göre değişkenlik gösterir.

Termin süresi için whatsapp hattımızdan iletişime geçiniz.

Ürünleriniz garantili mi?

Evet.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır